Náš příběh

Ďábličtí rodáci si jistě pamatují Dům pionýrů nebo restauraci U Holců, na jejímž místě bylo Městskou částí Praha - Ďáblice vybudováno v roce 2016 komunitní centrum Vlna.

Svým tvarem mořskou vlnu připomíná a sotva se přiblížíte rozvlní se ve vaší duši blahý pocit. To se stalo i nám, když jsme se byly poprvé ve Vlně podívat.

A tak si  jednoho dvě kamarádky Míša a Lucka jednoho dne řekly, že  nasměrují kormidlo svých profesních životů směrem do Ďáblic. Podařilo se nám založit neziskovou organizaci a s velkou podporou úřadu MČ Ďáblice jsme se ve Vlně zabydlely.

Současnost

Máme na starosti běh celého centra a komunitní kavárny. To znamená, že vymýšlíme, plánujeme a připravujeme vše, co u nás můžete zažít. Ať už se to týká pravidelných kurzů nebo jednorázových kulturních, hudebních, zábavných i naučných akcí. S

Podařilo se nám sestavit skvělý tým spolupracovníků, kteří se starají o chod centra, propagaci, obsluhu v kavárně, úklid a společně se starají o to, aby byla Vlna místem, kde se hosté cítí jako v bavlnce.

Tak nechte městský spěch za zády a přijďte se k nám osvěžit na těle i na duši blush.