V roce 2016 vyrostlo v samotném centru obce Ďáblice Komunitní centrum Vlna. Součástí komunitního centra je klubovna, kavárna a zahrada. Komunitní zahrada vznikla revitalizací původního parku a již druhým rokem se pěkně zelená:)

Komunitní centrum je objekt postavený Městskou částí Praha - Ďáblice a jeho provozovatelem je nezisková organizace Vlna Ďáblice, z.ú.

 

Rádi bychom, aby naše komunitní centrum bylo především místem setkávání sousedů i přespolních, lidí všech generací, otevřeným prostorem, kam můžete vyrazit za zážitky, načerpat energii a užít si volný čas.

Provozujeme i kavárnu jejíž  poloha uprostřed zahrady je bezpečným místem pro děti. 

 

Velmi nás těší, že nejen díky Vlně, ale i dalším Ďáblickým organizacím je život v obci rok od roku bohatější. V Ďáblicích je nyní živá Masopustní tradice, slavíme Čarodějnice, Svatého Martina a stali jsme se součástí celopražské akce Zažít město jinak.  V Ďáblicích znovu ožilo ochotnické divadlo a na obecních akcích spolupracují i další spolky a organizace.  

Možná o všech akcích víte, možná jste na těchto stránkách poprvé a na některou z akcí zavítáte. Možná máte třeba vy nápad, nebo myšlenku, která by nás mohla posunout ještě dál...

Neváhejte a ozvěte se nám. Rozvoj komunitního centra s pokojenost jeho návštěvníků  je našim přáním a nápady vítáme s otevřenou náručí.

Vaše názory a podněty nám piště na vlnadablice@gmail.com

Děkujeme